Taškinės dujos. Kas tai?

Ketvirtos kartos automobilinė dujų įranga dar vadinama tiesioginė arba sekvencinė dujų įpurškimo dujų sistema. Į automobilį įmontavus šią įrangą, naudojamos taškinės arba tiesioginės dujos. Ketvirtos kartos dujų įranga yra itin mėgiama vairuotojų, kadangi pasižymi sklandžiu veikimu, kai važiuojant kuras iš benzino yra perjungiamas į dujas. Šioje sistemoje kiekvienam cilindrui yra atskirai montuojami dujų purkštukai, todėl perjungiant kurą iš benzino į dujas ar atvirkščiai, nejuntami jokie trukdžiai ar atgaliniai šūviai.

Tiesioginio arba taškinio įpurškimo dujų įranga yra naudojama itin plačiai – ji pritaikoma tiek standartiniams varikliams, tiek sportiniams automobiliams ar automobiliams su moderniomis įpurškimo sistemomis.

Taškinė arba sekvencinė dujų įpurškimo įranga vis dar yra viena patraukliausių technologijų, priskiriamų ketvirtajai dujų įrangos kartai. Ši dujų įranga skirta įvairios komplektacijos automobiliams, kurie gali turėti įvairiausio tipo variklius ar pasižymėti mažesniu ar didesniu galingumu. Be to, naudojantis šia sistema, kiekvienam cilindrui dujų purkštukai montuojami atskirai, tad nebesijaudinsite dėl sklandaus benzino persijungimo į dujas.

Tiesioginė dujų įrangos sistema taip pat garantuoja nepriekaištingą dujų sistemos veikimą, nesukeliantį jokių pašalinių trukdžių, atgalinių šūvių ir kitų nepatogumų. Svarbiausia, kad ši sistema būtų įmontuota profesionaliai ir pagal gamintojo reikalavimus.