Reduktoriai „SILVER FZ-6„ ir „SILVER FZ-8“: skirtumai, panašumai ir trūkumai

Automobilio dujų įranga yra neįsivaizduojama be reduktoriaus. Tačiau kartais, ypatingai su tuo niekada nesusidūrusiems, yra sudėtinga pasirinkti reduktoriaus modelį. Tam tikrų techninių charakteristikų, trūkumų bei privalumų reduktorių modeliai – „SILVER FZ-6“ ir „SILVER FZ-8“ gera kaina parduodami ir KME servise Vilniuje arba internetu.

Iš esmės, reduktorius „SILVER FZ-6“ ir „SILVER FZ-8“ yra labai panašūs vienas į kitą ir daugiausiai skiriasi savo galia. Abu reduktorių modeliai yra tokio pat adatinio veikimo principo. Tik „SILVER FZ-6“ reduktoriaus galingumas apibrėžiamas iki 150 kW, o „SILVER FZ-8“ – IKI 180 kW.

Abiejų reduktorių veikimui reikalingas elektromagnetinis vožtuvas, filtras bei skirtingo skersmens jungtis variniam vamzdeliui. Kaip galima spręsti iš modelio pavadinimo, jungties skersmuo reduktoriui „SILVER FZ-6“ yra 6 mm, o „SILVER FZ-8“ reikalauja 8 mm skersmens jungties. Tokius reduktorius galima naudoti ketvirtos kartos dujų įpurškimo įrangos sistemose (sekvencinėse).

Modernus ir patikimas dujų įrangos pasirinkimas bei reduktoriai „SILVER FZ-6“ ir „SILVER FZ-8“ užtikrina sklandžias ir taupesnes keliones automobiliu.