Koks dujų reduktorius geriausias?

Vienais geriausių ir universaliausių yra laikomi „Gold“ reduktoriai, kurie pritaikyti palaikyti normalų slėgį tiek žemoje, tiek aukštoje temperatūroje.

Specialios technologijos dujų reduktorius „Gold“ optimaliausią ir efektyviausią visos automobilinės dujų įrangos veikimą galima pasiekti, jeigu jis yra naudojamas varikliams, kurių galingumas yra iki 240kW ir jeigu jie turi išorinį elektromagnetinį vožtuvą, filtrą bei 8 mm skersmens jungtį variniam vamzdeliui. „Gold“ tipo dujų įpurškimo reduktorius yra skirtas tiesioginėms dujų įpurškimo sistemoms.

Tiesioginė dujų įpurškimo sistema šiuo metu yra viena populiariausių ir mėgstamiausių, nes:

gali būti pritaikoma visokios komplektacijos automobiliams, kurie pasižymi skirtingu galingumu, turi skirtingus variklius ir panašiai;
įrengiant tiesioginę dujų įpurškimo sistemą, kiekvienam cilindrui dujų purkštukai montuojami atskirai, tad neteks jaudintis dėl sklandaus benzino persijungimo į dujas, ir atvirkščiai;
tiesioginė dujų įrangos sistema taip pat užtikrina nepriekaištingą dujų sistemos veikimą nejaučiami jokie pašaliniai trukdžiai. Ketvirtosios kartos dujų įranga panaikina visus seniau vairuotojams nepatikusius šūvius perjungiant kuro tipą.
Sekvencinė (arba tiesioginė) dujų įranga prilygsta benzino įpurškimo sistemoms, o šioje dujų įpurškimo įrangoje naudojamas dujų įpurškimo reduktorius „Gold“ yra puikus pasirinkimas, garantuojantis efektyvų ir optimalų dujų sistemos darbą automobilyje.