Dujų įrangos purkštukai „HANA H2000“ ir „BARRACUDA“

Kokybiškam dujų padavimui iš reduktoriaus į variklį reikalingi dujų purkštukai. Automobilyje montuojant dujų įrangą, dujų purkštukai atlieka itin svarbias funkcijas: dozuoja dujų mišinį, nustato jo tikslumą, greitį ir geba stabiliai veikti prie skirtingų slėgių, temperatūrų bei įvairiai apkraunant variklį. Elektroninėje KME svetainėje arba lokaliame servise Vilniuje galėsite dujų įrangos purkštukus įsigyti gera kaina, o šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime vienų populiariausių mūsų turimų dujų purkštukų „HANA H2000“ ir „BARRACUDA“ savybes, privalumus, trūkumus, panašumus bei skirtumus.

Iš tiesų, šie dujų purkštukai yra panašūs vienas į kitą tiek savo techninėmis savybėmis, tiek išvaizda. Abiejų jų veikimas orientuotas į darbo stabilumo užtikrinimą, kad automobilio dujų sistema veiktų patikimai. Dėl panašios dujų purkštukų „HANA H2000“ ir „BARRACUDA“ sandaros dujos į variklį dozuojamos optimaliai, greitai, jų veikimas yra tylus

Dujų įrangos purkštukai „BARRACUDA“ dujas tiekia vertikaliai su standartinės AMP SuperSeal jungties pagalba. Šie dujų purkštukai yra stūmoklinės konstrukcijos.

Visgi galima rasti ir kelis šių purkštukų modelių skirtumus bei minusus. Dujų purkštukas „HANA H2000“ yra korėjiečių gamintojo sukurta auto dujų sistemos dalis. Gamintojas šiems purkštukams duoda 80 000 km garantiją, kai tuo tarpu lenkiški dujų purkštukai „BARRACUDA“ parduodami su 200 000 km garantija. Taip pat, kalbant apie šiuos du purkštukus, verta paminėti ir bendradarbiavimą su pačiais gamintojais. Gedimo atveju, gamintojas iš kaimyninės Lenkijos be jokių problemų vykdo suteiktos dujų purkštukų „BARRACUDA“ garantijos sąlygas; su jais nesunku komunikuoti ir pakeisti dujų įrangos purkštukus naujais. Su Korėja tokios situacijos yra kiek keblesnės. Dujų purkštukas „HANA H2000“ gali būti montuojami bloke arba atskirai. Jie veikia itin tyliai.