Dujų įrangos montavimas – ką reikia žinoti?

Siekiantiems, kad kelionės automobiliu atsieitų pigiau, siūlome rinktis dujinę įrangą. Automobilyje montuojama tokio tipo dujų sistema užtikrina patikimą bei sklandų transporto priemonės veikimą ne vienus metus. Investavus į profesionalią bei aukštos kokybės dujų įrangą galėsite jaustis saugūs, nes tinkamai sumontuota bei reikalavimus atitinkanti sistema kelionės tikslą leis pasiekti be baimės.

Teisingai automobilyje sumontuoti dujų įrangą rekomenduojama su specialistų pagalba. Gana sudėtingas darbas nebus toks rizikingas, jei visą procesą prižiūrės profesionalai, kurie tiksliai žinos, kur ir ką pajungti, kad dujų sistema automobiliui veiktų nepriekaištingai.

Visgi, kelis svarbiausius dujų įrangos montavimo aspektus vertėtų žinoti kiekvienam:

  1. Tvarkinga automobilio benzino sistema. Tai – pirmasis ir svarbiausias reikalavimas, leidžiantis automobilyje montuoti dujų įrangą, arba, priešingai, komplikuojantis tokios sistemos įdėjimą. Dėl šios priežasties tikrinama, ar nedega jokie įspėjamieji signalai/ lemputės „check engine“, kada ir ar išvis buvo keistos automobilio žvakės bei laidai. Testuojamas transporto priemonės veikimas: ji neturi trukčioti, drebėti.
  2. Po patikrinimo atliekamas dujinės įrangos montavimo procesas. Kai automobilio diagnostika patvirtina, jog automobilio benzino sistema yra tvarkinga, galima montuoti dujų įrangą. To epatai: montuojamas dujų balionas, reduktorius, valdymo kompiuteris bei purkštukai. Labai dažnai reikia nuimti įsiurbimo kolektorių, kad būtų pragręžtos dujų padavimo skylės. Be to, turi būti surasti atitinkami prijungimo laidai. Tad ir pats dujinės įrangos montavimo procesas –užtrunka.

Visa informacija apie dujų įrangos montavimą, purkštukus, reduktorius bei kitus dujų sistemos elementus bei jų kainas, atvykus į KME įmonę Vilniuje arba susisiekus telefonu ar elektroniniu paštu.