Dujų įrangos gamintojo KME pranašumai

KME Lenkijoje laikoma kaip didelę patirtį sukaupusi įmonė, gaminanti automobilines dujines sistemas, varomas LPG ir CNG dujomis. 1992-aisiais pradėjusi kaip automobilių elektros prietaisų gamintoja, šiandien ši įmonė gali pasigirti itin pažangiomis automobilinėmis dujų sistemomis. Diego G3 buvo pirmasis ketvirtosios kartos dujų įrangos kompiuteris visoje Lenkijoje ir trečiasis tokio tipo įrenginys visame pasaulyje.

Šiandien KME veikla – automobilių diagnostika, profesionalus ir nepriekaištingai atliekamas tiesioginio įpurškimo dujų sistemų montavimas įvairių tipų automobiliuose, o taip pat ir didmeninė bei mažmeninė automobilių dujinės įrangos detalių prekyba.

„KME“ – tai lietuvių jau pamėgtas ketvirtosios kartos dujų sistemos gamintojas, keliantis kartelę viso pasaulio LPG įrangos gamintojams. „KME“ dujų įrangos gamyboje naudoja aukščiausios kokybės ir patikimumo surinkimo mašinas, garantuojančias valdymo kompiuterių efektyvumą, nepriekaištingą laidų ir sąsajų kokybę bei sklandų sistemų darbą. Jau nuo 1994-ųjų „KME“ suteikia savo klientams galimybę važiuoti automobiliu komfortiškai ir taupiai.

„KME Lietuvoje“ specialistai jau ne vienerius metus rūpinasi dujinės įrangos montavimu ir jos diagnostika įvairaus tipo ir galingumo automobiliuose. Galite patikėkite dujų įrangos problemas mums, nes mes žinome, ką darome! Dujinė automobilių įranga – tai mūsų specializacijos sritis. Tai atliekame profesionaliai ir pagal griežtus gamintojo nurodymus. Dujinė įranga kainos ir kokybės santykiu – tai vienas geriausių sprendimų, kurį gali priimti vairuotojas.